Od 14 lat jestem związany ze sportem: siłownia , kickboxing, tajski boks. Od ostatnich 2 lat poświęciłem na krav mage – od tego czasu jestem podopiecznym Juli i trenuje pod jej czujnym okiem. Jest to profesjonalizm na kazdym poziomie. Indywidualnie przygotowany plan treningowy pod konkretne załozenia skrojony na aktualne moje potrzeby to jeden z elementow sukcesu.
Jej ogromne doswiadczenie daje komfort i poczucie, że jest się w dobrych rekach. Wiedza jaką posiada wykracza poza aspekt fizyczny, sięga sfery psychicznej i umysłu, bardzo wyprzedza inne osoby w tym zawodzie (przez 14 lat spotkałem roznych doradców, więc mam porownanie).
Julia podczas treningu dostosowuje cwiczenia do poziomu cwiczacego, bierze pod uwagę: kondycję, wiek. budowę ciała i czas jaki możemy poświęcić. Krótko mówiąc, Julia zawsze dopasowuje trening do naszych potrzeb.
W czasie wspolpracy z Julia otrzymałem pomoc w rozwiążywaniu problemow, które pojawiały się po drodzę, życzliwość, wsparcie, wzmocnienie motywacji w osiąganiu celów sportowych, a co za tym idzie – życiowych. Dostaje fachowe porady dotyczące treści treningu, eliminacji błędów technicznych, wyeliminowanie błędów żywieniowych, co za tym idzie – poprawę proporcji ciała, wydolności i samopoczucia.
Plany żywienia nie są skomplikowane, ale bardzo kolorowe i efektywne, tzn łatwe do przygotowania i nie wpierdalasz co dzień trocin.
Dobry trener i dietetyk musi posiadać odpowiednią wiedzę, ale tez umiejętność jej przekazania. Julia zawsze stosuje odpowiednie metody, które w dłuzszej perspektywie przyniosą dużo korzyści, dzięki którym się uniknie szkodliwych objawów takich jak: przemęczenie i przetrenowanie.
Swoją postawa moralną, wiedzą i autorytetem stanowi przyklad do naśladowania. Kadego ze swoich podopiecznych traktuje z takim samym zaangażowaniem, to wartość nie do przecenienia. Mógłbym tak wymieniać długo, ale najważniejsze są w tym wszystkim wyniki.