JULIA CICHACZEWSKA - GABOR

Jestem absolwentką kierunku psychodietetyki na Warszawskim Uniwersytecie Humanistycznospołecznym, dyplomowanym trenerem personalnym z międzynarodową licencją trenerską IFBB COACH CARD, dyplomowanym instruktorem rekreacji...

ZOBACZ WIĘCEJ

Sara Nowok

„Julia dla mnie?! Chodząca encyklopedia ;) Jeśli ktokolwiek boryka się z jakimikolwiek dolegliwościami, stanami chorobowymi, musi trafić na kogoś takiego jak ONA ! Kobieta z pasją, otwartym umysłem, stale rozwijająca się, posiadająca niesamowicie dużą wiedzę, a przy tym jest wspaniałą, miłą i pomocną osobą !
W czasach pogoni za pieniędzmi, kiedy to lekarze po części napędzają rynek farmaceutyczny, przepisując nowe, "wspaniałe" tabletki, ze świeczką trzeba szukać kogoś, kto na prawdę chce Nam pomóc. JULIA z pewnością jest taką osobą.
Ja osobiście z każdym problemem zdrowotnym, czy choćby podejrzeniem, zwracam się do Niej, bo wiem, że jest rzetelna, nie owija w bawełnę a co najważniejsze NAPRAWDĘ CHCE POMÓC! Każdemu życzę, aby trafił ze swoimi problemami do Julii, bo jestem pewna, że Ona stanie na wysokości zadania w każdym indywidualnym przypadku.”

MASZ PYTANIA?